Chcąc ułatwić Państwu decyzję o wyborze tej właściwej firmy, które przygotuje profesjonalnie iluminacje świąteczne, przedstawiamy najczęstsze pytania z jakimi spotykamy się podczas pierwszej rozmowy z Klientami.

1. Czy można przesunąć okres wynajmu,np od 10 grudnia do 10 stycznia?

Tak, oczywiście. Po wcześniejszym uzgodnieniu okres wynajmu można indywidualnie uzgadniać.

2. Czy można kupić iluminacje dużo wcześniej, np. w 1 kwartale roku?

Tak, jak najbardziej.

3. Chcemy wynająć iluminacje, czy cena obejmuje montaż i demontaż?

Tak.Oczywiście, w cenie zawarta jest usługa całkowitego montażu jak i demontażu.

4. Interesują nas trochę zmienione wzory iluminacji niż w katalogu. Czy istnieje dobranie spersonalizowanej oferty?

Tak, oczywiście. Wszystko zależy od oczekiwań. Najlepiej wysłać sprecyzowane zapytanie, a my postaramy się dobrać odpowiednią ofertę na miarę Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie przygotować także dla Państwa projekt od podstaw, gdyż mamy w firmie dział projektowy.

5. Jaki jest czas zamówienia na poszczególne produkty?

Czas realizacji zamówienie uzależniony jest od wielu czynników takich: jak wielkość zamówienia, rodzaj zamówienia lub czy zamówienie przygotowywane  jest specjalnie pod spersonalizowane oczekiwania Klienta. Więcej szczegółów dotyczących dokładnego terminu realizacji otrzymają Państwo kontaktując się z naszym biurem obsługi Klienta.

6. Czy istnieje możliwość aby zakupione produkty (obejmy, napisy, dekoracje 3D, dekoracje drzewek) zostały zamontowane przez firmę Ibet Polska?

Firma Ibet Polska posiada odpowiedni sprzęt (podnośniki koszowe) oraz wykwalifikowaną kadrę z uprawnieniami do prac przy urządzeniach elektroeneregycznych oraz do prac na wysokości powyżej 3 metrów. W związku z powyższym firma Ibet Polska w swojej ofercie uwzględnia montaż zakupionych przez Państwa produktów. Koszt montażu ustalany jest indywidualnie i związany jest z miejscem montażu oraz ilością zakupionego towaru. W przypadku gdy klient zdecyduje się na samodzielny montaż iluminacji, służymy fachowym doradztwem.

7. Jaki rodzaj iluminacji będzie lepszy: Iluminacja świąteczna LED, czy klasyczne żarówki ozdobne?

Zdecydowanie polecamy rozwiązania oparte na technologii LED. Niewielki rozmiar Iluminacji LED stanowi atut w przypadku zabezpieczenia produktu przed działaniem wody. Dodatkowymi zaletami są łatwość instalacji oraz mała waga, dzięki czemu uzyskujemy większe bezpieczeństwo, zwłaszcza przy ozdobach wielkogabarytowych, dekoracji podwieszanych na latarniach czy ozdób wieszanych nad ciągami komunikacyjnymi dla pieszych. Chyba najważniejszą z zalet jest energooszczędność rozwiązań LED. Iluminacja Świąteczna LED jest w stanie pochłonąć kilkukrotnie mniej energii elektrycznej niż klasyczne ozdoby

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie projektów iluminacji świątecznych w Państwa gminie/ mieście.