Proponujemy finansowanie inwestycji modernizacji i budowy oświetlenia na bazie dostępnych możliwości, zarówno całej inwestycji, jak i częściowe dofinansowanie. Ogromną możliwością dla jednostek samorządowych i nie tylko jest Partnerstwo Publiczno – Prywatne i formuła finansowania TPF.

Finansowanie TPF (Third Party Financing) - finansowanie przez trzecia stronę, jest przeprowadzeniem przedsięwzięcia bez angażowania środków własnych,. Zamawiający do realizacji zadania wybiera przedsiębiorstwo usługowe , tzw. ESCo – Energy Service Company, które realizuje usługę modernizacji i angażuje do tego własne środki finansowe. Po zrealizowaniu inwestycji, jest ona spłacana przez Zamawiającego ze środków uzyskanych z redukcji kosztów energii, dzięki czemu inwestycja nie blokuje większych, jednorazowych kosztów w budżecie

Należy również pamiętać o dofinansowaniach, które stale pojawiają się i niosą za sobą ogromne możliwości i osiągnięcie wspaniałych wyników w oszczędzaniu energii jak i ograniczeniu emisji dwutlenku węgla (CO2). Nasza firma świadczy usługi doradztwa, konsultacji, jak również przygotowania wniosków.

POWYŻEJ ZNALEŹLIŚCIE PAŃSTWO BARDZO OGÓLNE INFORMACJE.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI NA TEMAT PPP, TPF ORAZ Z AKTUALNĄ LISTĄ PROGRAMÓW DOFINANSOWAŃ.